KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803008
nr 1380 3008
Ivar Lundberg. Signerad, daterad 1923. Olja på pannå, 28x36, yttermått inklusive ram: 43x51cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:30:29
16/2 12:42:11
100 kr
17/2 10:18:53